PARAPLYSTÄLL, England, 1900-tal, samt KÄPP med silverkrycka.

300817. PARAPLYSTÄLL, England, 1900-tal, samt KÄPP med silverkrycka.

Brunt skinn. Dekor med riddare, häst och lejon.
Höjd med handtag 65 cm. Diameter 23 cm.

Slitage, krycka med bucklor och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 806