HENRY B WIMBUSH. "Where the salt sea breaks", olja på duk, signerad Henry B Wimbush.

300795. HENRY B WIMBUSH. "Where the salt sea breaks", olja på duk, signerad Henry B Wimbush.

28,5 x 43 cm.

Gulnad, ytsmuts, smärre hål vid sittande fågel.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

28,5 x 43 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 5 264