SKÄNK, gustaviansk stil, Citymöbler, Tibro, 1900-tal.

300745. SKÄNK, gustaviansk stil, Citymöbler, Tibro, 1900-tal.

Längd 190, bredd 45,5, höjd 90 cm
Skänk med lådor samt hyllplan.

Smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 9 207