VÄGGUR, 1930-tal.

VÄGGUR, 1930-tal.
300743. VÄGGUR, 1930-tal.

Ekfordral. Nyckel samt pendel medföljer.
Höjd 92cm.
Bredd 36cm.

Åldersslitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!
300743. VÄGGUR, 1930-tal.

Höjd 92cm.
Bredd 36cm.

Antal besök: 1 523