TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft.

300738. TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft.

Gavlar i metall. Längd 126 cm.

Slitage. Träribbor med skador samt saknas delvis.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 895