ALLMOGEFÖREMÅL,1800-tal.

ALLMOGEFÖREMÅL,1800-tal.
300732. ALLMOGEFÖREMÅL,1800-tal.

Bland annat ostformar, tänger, dosor, skäkteträ,visp,karda.
Visp höjd 36cm.
skäkteträ längd 54cm.

Åldersslitage.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visp höjd 36cm.
skäkteträ längd 54cm.

Åldersslitage.
Bruksslitage.

Antal besök: 1 425