Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
HANS BILLGREN. Solnedgång vid Kåseberga. Färglitografi. Signerad och daterad 1960.
30073. HANS BILLGREN. Solnedgång vid Kåseberga. Färglitografi. Signerad och daterad 1960.
25 x 30 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
25 x 30 cm.
Garpenhus Auktioner
2 962