NATTBORD, ett par, 1900-2000-tal.

300711. NATTBORD, ett par, 1900-2000-tal.

Körsbär. Längd 52, bredd 37, höjd 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 538