HALSBAND i sterlingsilver, Guldfynd, Hallbergs Guld och Albrekts Guld.

300684. HALSBAND i sterlingsilver, Guldfynd, Hallbergs Guld och Albrekts Guld.

Halsband med flätade silverlänkar.
Stämplad 925 GHA.
Längd 44 cm.
Vikt 16 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 925 GHA.
Längd 44 cm.
Vikt 16 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 4 718