BONADER i flamskvävnad och twist, 8 delar, Skåne, signerad.

300664. BONADER i flamskvävnad och twist, 8 delar, Skåne, signerad.

1 dunvar som bonad, 55x58 cm, signerad baksida
6 bonader flamskvävnad med motiv av tulpaner, ros
1 bonad i twist
1 bok, Flamskvävnad, ICA-förlaget, 1964.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 bonad i twist

Bruksskick.

Antal besök: 2 412