Koffert med järnbeslag och läderhandtag. Längd 89 cm.
Bord, furu. Längd 110, bredd 75, höjd 75 cm.
Sk doktorsväska, 2 st, läder.
Slitage och skador.
Sk doktorsväska, 2 st, läder.
Slitage och skador.