SCHATULL, med flaskor och glas, 1800-tal.

300623. SCHATULL, med flaskor och glas, 1800-tal.

Med plats för 6 st flaskor. Flaskor från 1800- och 1900-tal. Längd 44, bredd 27,5, höjd 28 cm.

Slitage och skador, glas med nagg, renoverat och kompletterat. delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 188