KLAPPSTOLAR, 2 st. Ena brickmärkt Punchakademien, 1900-tal.

300614. KLAPPSTOLAR, 2 st. Ena brickmärkt Punchakademien, 1900-tal.

Ryggstödets höjd 80, sitthöjd 46 cm.

Bruksslitage, yta med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 704