RÖLAKANMATTA, Ida Rydelius, signerad IR, 296 x 204 cm.

300517. RÖLAKANMATTA, Ida Rydelius, signerad IR, 296 x 204 cm.

Geometriskt mönster på ljus botten.

Omfattande kantslitage samt smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 630