FAT (Art Deco) samt LJUSSTAKE (Gunnar Ander, Ystad) , brons samt mässing, 1900-tal.

300483. FAT (Art Deco) samt LJUSSTAKE (Gunnar Ander, Ystad) , brons samt mässing, 1900-tal.

Fat, diameter ca 17,5 cm
Ljusstake, höjd ca 26 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, diameter ca 17,5 cm
Ljusstake, höjd ca 26 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 160