VÄGGUR, 1800-tal.

VÄGGUR, 1800-tal.
30047. VÄGGUR, 1800-tal.

Med scen av elefant. Pendel finns. 78 x 42.

Slitage. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
30047. VÄGGUR, 1800-tal.

Slitage. Nyckel saknas.

Antal besök: 944