TERRIN, porslin, tomtedekor, Gustavsberg, 1900-talets första hälft.

300441. TERRIN, porslin, tomtedekor, Gustavsberg, 1900-talets första hälft.

Stämpelmärkt. Längd ca 26 cm.

Slitage, krackeleringar. Lock med ett invändigt avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämpelmärkt. Längd ca 26 cm.

Antal besök: 943