CHIFFONJE, 1800-tal.

300346. CHIFFONJE, 1800-tal.

Chiffonje, furu.
Bredd 114 cm
Djup 45 cm
Höjd 114 cm.

Slitage, åldersslitage, stötmärke
Senare fötter.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
300346. CHIFFONJE, 1800-tal.

Chiffonje, furu.
Bredd 114 cm
Djup 45 cm
Höjd 114 cm.

Senare fötter.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 354