MATTA, tät rya, "Violetta grön", Märta Måås-Fjetterström AB, Barbro Nilsson, ca 209x130 cm.

300335. MATTA, tät rya, "Violetta grön", Märta Måås-Fjetterström AB, Barbro Nilsson, ca 209x130 cm.

Signerad AB MMF BN.

Smärre slitage, enstaka lösa trådar, smärre tryckmärke. Fransarna i nederkant något missfärgade. Har hängt upphängd på vägg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad AB MMF BN.

Antal besök: 4 049