PARTI STENGODS, 3 st, bl a Stig Lindberg, signerade med studiohand Stig L.

300316. PARTI STENGODS, 3 st, bl a Stig Lindberg, signerade med studiohand Stig L.

Skål, höjd 7,7 cm, stig Lindberg
Skål, höjd 5 cm, Stig Lindberg
Skål, 3,5 cm, nr 107, Rörstrand.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 901