PARTI PRYDNADSPORSLIN, 20 delar, Rosenthal, Meissen, KPM, Limoges m m.

300229. PARTI PRYDNADSPORSLIN, 20 delar, Rosenthal, Meissen, KPM, Limoges m m.

2 koppar med fat Limoges, 1 kopp med fat Rosenthal, 2 koppar med fat + 1 skål med lock Meissen, 2 cremekoppar KPM samt 7 små bordsdekorationer i form av blommor märkta MV.

1 kopp med fat har omfattande slitage, 1 fat har en liten nagg, bordsdekorationerna har skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 455