STEREOMÖBEL, med barskåp, Blaupunkt, 1900-tal.

300227. STEREOMÖBEL, med barskåp, Blaupunkt, 1900-tal.

Längd 119, bredd 45, höjd 90 cm.

Slitage, repor och solblekt, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 069