GLAS, 6 st, "Strikt", Bengt Orup, Johansfors, 1950/60-tal.

300205. GLAS, 6 st, "Strikt", Bengt Orup, Johansfors, 1950/60-tal.

5 st märkta med etikett.
Höjd ca. 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 st märkta med etikett.
Höjd ca. 13,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 196