KORGSTOL, 1900-tal.

KORGSTOL, 1900-tal.
300181. KORGSTOL, 1900-tal.

Dyna med blommigt tyg.

Slitage, fläckar, smärre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!
300181. KORGSTOL, 1900-tal.

Dyna med blommigt tyg.

Antal besök: 843