MARTIN LINDSTRÖM. "Kraniet och fåglarna", olja på duk, signerad.

300162. MARTIN LINDSTRÖM. "Kraniet och fåglarna", olja på duk, signerad.

117 x 89 cm.

Martin Lindström (1894–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

117 x 89 cm.

Martin Lindström (1894–1975)

Antal besök: 1 286