TEXTILTRYCK, Stig Lindberg, "Livets träd".

300140. TEXTILTRYCK, Stig Lindberg, "Livets träd".

Polykromt tryck på linne föreställande bland annat träd och tupp, mot röd botten. Signerad Stig L i trycket. Bildyta ca 212 x 127.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 5 252