SKRIVBYRÅ, sk snäppare, 1800-talets senare hälft..

30009. SKRIVBYRÅ, sk snäppare, 1800-talets senare hälft..

Fanerad i mahogny, utfällbar skrivskiva med lådinrede. Längd 105, bredd 51, höjd 92 cm.

Ställvis kraftigt slitage, en låda saknas, en list saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 914