SUPKOPPAR, silver, TESI, 1900-tal.

300041. SUPKOPPAR, silver, TESI, 1900-tal.

höjd ca 4,5 cm, vikt ca 125 g.

obetydlligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

obetydlligt slitage.

Antal besök: 772