HERRBETJÄNT i betsat lövträ, 1900-talets andra hälft.

300002. HERRBETJÄNT i betsat lövträ, 1900-talets andra hälft.

Herrbetjänt/klädhängare med två hyllplan.
Höjd 117 cm.
Bredd 41 cm.

Bruksslitage.
Repor.
Märken.
Lite vrickig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 117 cm.
Bredd 41 cm.

Bruksslitage.
Repor.
Märken.
Lite vrickig.

Antal besök: 763