SERVISDELAR, 7 delar, lökmönstret, 1900-tal.

299993. SERVISDELAR, 7 delar, lökmönstret, 1900-tal.

Serveringsfat samt 2 tallrikar Meissen Oven and Porcelain Manufactory, 1+1 assietter, tallrik med genombruten dekor med meissenliknande märke, skål med meissenliknande märke.

Slitage, lagning, nagg/flisor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 844