BORDSUR, brännförgylld brons, Empire, ca 1810.

299992. BORDSUR, brännförgylld brons, Empire, ca 1810.

Höjd 43 cm. Längd 33 cm. Djup 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 671