SKÅLAR, 3 st, Göran Wärff, Ulrica Hydman, Bertil Vallien, signerade.

299949. SKÅLAR, 3 st, Göran Wärff, Ulrica Hydman, Bertil Vallien, signerade.

Skål höjd 12 cm signerad "Kosta Wärff Unika 971".
Skål Höjd 10 cm signerad "Boda B Vallien 57543".
Skål höjd 4,5 cm signerad "Boda Ulrica 57526".

Boda-skålarna har slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 186