299949. SKÅLAR, 3 st, Göran Wärff, Ulrica Hydman, Bertil Vallien, signerade.
Skål höjd 12 cm signerad "Kosta Wärff Unika 971".
Skål Höjd 10 cm signerad "Boda B Vallien 57543".
Skål höjd 4,5 cm signerad "Boda Ulrica 57526".
Boda-skålarna har slitage och repor.