TALLRIKAR, 2 st, Sevrés-liknande, 1800-tal.

299931. TALLRIKAR, 2 st, Sevrés-liknande, 1800-tal.

Dekor med bland annat porträtt.
Diameter ca. 21 cm.

Slitage. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 21 cm.

Slitage. Märken.

Antal besök: 823