SMIDESLJUSSTAKE MED TRÄFOT, 1700-tal.

299920. SMIDESLJUSSTAKE MED TRÄFOT, 1700-tal.

Höjd 19 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Slitage.

Antal besök: 916