PARTI LEKSAKER i plåt, 3 st, mekaniska, i låda, modern tillverkning.

299851. PARTI LEKSAKER i plåt, 3 st, mekaniska, i låda, modern tillverkning.

Bili i plåt, "flower power", längd 19 cm
Låda märkt TM 493
Man i plåt på trehjuling, höjd 11 cm
Låda märkt Sohuco 991
Trummande katt i plåt på hjul, ca 13 cm, uppdragbar
Låda märkt Drumming animal 048
Nyckel medföljer.

Bruksskick
Repor, skeva.
Lådor med kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Låda märkt TM 493
Låda märkt Sohuco 991
Nyckel medföljer.

Bruksskick
Repor, skeva.
Lådor med kraftigt slitage.

Antal besök: 1 214