KLAFFBORD, 2 st, 18/1900-tal.

299785. KLAFFBORD, 2 st, 18/1900-tal.

Bemålat klaffbord, höjd 60 cm, bordsskiva 70 x 51,5 cm.
Obemålat klaffbord, höjd 62 cm, bordsskiva 70,5 x 51,5 cm.

Bruksslitage, bemålat bord fixerat med 2 st klossar under bordsskiva, omålat bord utan utdragbara lister för uppfällning av skivor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 792