Div smycken samt 2 st mormorsur.

299744. Div smycken samt 2 st mormorsur.

Flertal hängsmycken samt ringar med slipade stenar. Stämplat silver. Ett mormorsur med kedja i silver
Hängsmyckenas storlek mellan 15-40mm.

Sedvanligt ålders samt bruksslitage. Klockor ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 929