EINAR JOLIN (1890-1976). Stilleben med blommor, frukt och skål. Olja på duk.

299721. EINAR JOLIN (1890-1976). Stilleben med blommor, frukt och skål. Olja på duk.

Signerad och daterad Jolin 1966. 55 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 194