Skål, Kina, bär Chien Lungs märke.

29970. Skål, Kina, bär Chien Lungs märke.

Längd ca 30,5 cm.

Bruksslitage, 2 nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 30,5 cm.

Bruksslitage, 2 nagg.

Antal besök: 1 115