SKÅL, sterlingsilver, Gustaf Jansson, C G Hallberg, 1957.

299708. SKÅL, sterlingsilver, Gustaf Jansson, C G Hallberg, 1957.

Höjd ca 5,5 cm Längd 12 cm. Vikt ca 100 g.

Bruksslitage och smärre repor,mindre hack/buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 060