Ett par ljusstakar, märkta Boda-Åfors V.451:140, B Vallien.
Glasäpple, FM Konstglas.
Glasäpple, Johansfors.
Mindre grön glasskål, Cea.
Orrefors, signerad PA (Sven Palmqvist), 309(?), längd 14, höjd 6 cm.
Med mera.
Bruksslitage, ej genomgånget.
Glasäpple, FM Konstglas.
Glasäpple, Johansfors.
Mindre grön glasskål, Cea.
Med mera.
Bruksslitage, ej genomgånget.