DIVERSE GLAS, 9 delar, 1900-tal.

299680. DIVERSE GLAS, 9 delar, 1900-tal.

Ett par ljusstakar, märkta Boda-Åfors V.451:140, B Vallien.
Glasäpple, FM Konstglas.
Glasäpple, Johansfors.
Mindre grön glasskål, Cea.
Orrefors, signerad PA (Sven Palmqvist), 309(?), längd 14, höjd 6 cm.
Med mera.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasäpple, FM Konstglas.
Glasäpple, Johansfors.
Mindre grön glasskål, Cea.
Med mera.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 966