Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
RAGNAR RING. "Tulpaner och iris". Olja på pannå, signerad och daterad 65.
299676. RAGNAR RING. "Tulpaner och iris". Olja på pannå, signerad och daterad 65.
55 x 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 46 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 206