KAFFESERVISER, 2 st, porslin, Gustavsberg, 1900-talets tredje fjärdedel.

299643. KAFFESERVISER, 2 st, porslin, Gustavsberg, 1900-talets tredje fjärdedel.

Kaffeservis, "Vinranka", Gustavsberg, 1 st sockerskål, 1 st gräddkanna, 12 st fat, 12 st koppar.
Kaffeservis, "Kungl. slott", Gustavsberg, 17 st fat, 13 st koppar.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 941