Brunbetsad. Skurna detaljer.
160 x ca 210 cm.
Se utrop 299546 för tillhörande nattbord.
Bruksslitage, repor.
Brunbetsad. Skurna detaljer.
160 x ca 210 cm.
Bruksslitage, repor.