PARTI MYNT, 10 st, Bl. a Gustaf V 2 kr 1915, Sverige 50 Kr 1975.

299604. PARTI MYNT, 10 st, Bl. a Gustaf V 2 kr 1915, Sverige 50 Kr 1975.

Mynt. Gustaf V Sveriges Konung 1915, 2 kr.
Mynt Gustaf V Sveriges Konung 2 kr 1932.
Mynt Gustaf V Sveriges Konung 5 kr.
2 st Mynt Gustaf VI Adolf Sveriges Konung 5 kr 1954.
Mynt Sverige 50 kr 1975.
Mynt Oscar II Sveriges o Norges Konung 2 kr 1876.
Mynt 5 mark 1951.
Mynt i koppar 50 öre.
Mynt Regalskepp Wasa 1960.

Bruksslitage.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mynt Sverige 50 kr 1975.
Mynt 5 mark 1951.
Mynt i koppar 50 öre.
Mynt Regalskepp Wasa 1960.

Bruksslitage.
Repor.

Antal besök: 2 392