TITTSKÅP, 1800/1900-tal.

TITTSKÅP, 1800/1900-tal.
29960. TITTSKÅP, 1800/1900-tal.

Träram, 14,5x16 cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träram, 14,5x16 cm.

Skador och lagningar.

Antal besök: 956