NATTBORD, ett par, rokokostil, 1900-tal.

299546. NATTBORD, ett par, rokokostil, 1900-tal.

Valnöt. Svängda ben och skuren dekor. Låda i sargen.
Se utrop 299624 för tillhörande sängram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 807