SMINKBORD, teak, 1950/60-tal.

SMINKBORD, teak, 1950/60-tal.
2994978. SMINKBORD, teak, 1950/60-tal.

Sideboard med löstagbar tredelad spegel, lådor, mässingsbenslut.
Bredd 119 cm, djup 32 cm, bordshöjd 65 cm, totalhöjd 140 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Tema

Folkhemsform - 50/60-tal

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken, repor.

Tema

Folkhemsform - 50/60-tal

Antal besök: 1 803