Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
URSULA EKBERG. "Lapporten". Olja på duk, signerad och daterad 1983.
299371. URSULA EKBERG. "Lapporten". Olja på duk, signerad och daterad 1983.
58 x 65 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
58 x 65 cm.
Smärre slitage.
4 253