GABRIEL METSU. Efter. Hemkomsten från jakten. Olja på duk.

299340. GABRIEL METSU. Efter. Hemkomsten från jakten. Olja på duk.

57 x 42,5 cm.

Fördubblats. Repor och andra skador, vanligtvis mindre.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 42,5 cm.

Galerie Bassenge Marketplace
Antal besök: 806